21.12.19

Dopravná nehoda na východe si vzala ďalší ľudský život

foto: FB/Polícia SR - Košický kraj

Pri dopravnej nehode v okrese Michalovce vyhasol život 35-ročného muža.

Polícia na sociálnej sieti informovala, že nehoda sa stala v noci na sobotu v katastri obce Ložín.

„Auto viedol 24-ročný muž z okresu Michalovce a pravdepodobne v dôsledku nevenovania sa vedeniu vozidla a nesledovaniu situácie v cestnej premávke s vozidlom dostal šmyk. Pred križovatkou narazil do priekopy, následne po náraze prešiel cez križovatku a narazil do stĺpu elektrického vedenia,“ uviedla polícia.

Po náraze vozidlo zostalo prevrátené na boku.

Príslušníci Hasičského a záchranného zboru za pomoci techniky z vozidla vyslobodili zakliesnené osoby. Pri nehode vodič a 28-ročný spolujazdec utrpeli vážne zranenia. Ďalší spolujazdec nehodu neprežil.

„Vodičovi a spolujazdcovi bola odobratá krv, ktorá bude zaslaná na toxikologické vyšetrenie,“ uzatvára Policajný zbor SR.

Bližšie informácie k okolnostiam a príčinám nehody zatiaľ nie sú známe.

reklamná správa

Audi Majstrovský bonus až do výšky 8 000 eur

Nájdite svoje vysnívané Audi v ponuke Moris Slovakia na Alejovej 4 v Košiciach.

Zistite viac
 

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím