02.12.19

Dráma v Košiciach. Muž svojej manželke zviazal nohy a do tváre jej nastriekal slzný plyn

ilustračné foto: pexels

Zo zločinu obmedzovania osobnej slobody obvinila polícia 48-ročného muža z Košíc, svojej manželke mal v aute zviazať nohy a do tváre nastriekať slzný plyn. 

Informácie potvrdila hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru (KR PZ) v Košiciach Jana Mésarová.

Podľa doterajšieho vyšetrovania muž koncom minulého týždňa na rýchlostnej ceste vedúcej do košickej mestskej časti Šaca zastavil svoje auto pri autobusovej zastávke a pod zámienkou, že vozidlo má poruchu, z neho vystúpil. Následne prešiel na stranu spolujazdca, kde sedela jeho 38-ročná manželka.

Hrozí mu tri až osem rokov za mrežami 

„Otvoril dvere, zohol sa k jej nohám a sťahovacou upínacou páskou, ktorú mal pripravenú pod sedadlom, žene obopol obe nohy. Potom jej do tváre vstrekol slzný plyn. Pustil ju až po tom, keď mu prisľúbila, že sa k nemu vráti,“ spresnila.

Mésarová dodala, že obvinenému za tento zločin, spáchaný na chránenej osobe, hrozí trest odňatia slobody na tri až osem rokov.

reklamná správa

Skladové vozidlá Audi k okamžitému odberu!

Nájdite svoje vysnívané Audi v ponuke Moris Slovakia na Alejovej 4 v Košiciach.

Zistite viac
 

Čítajte viac: policia kosice

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím