08.06.19

Festival Virvar je v plnom prúde

foto: Iveta Vaculová

Divadelné predstavenia, flašinetári, umelecké workshopy a zábavný program. To všetko si od štvrtka v rámci Dní bábkového divadla a hier pre rodiny užívajú predovšetkým tí najmenší.

Do Košíc na siedmy ročník festivalu Virvar zavítalo dvanásť divadiel z ôsmich krajín, vrátane Slovinska, Bieloruska či afrického Mariboru. Program festivalu spestrilo aj vystúpenie flašinetárov, ktorí hru na historické hudobné nástroje predviedli priamo v historickom centre. Pre deti sú okrem predstavení pripravené v priestoroch bábkového divadla aj umelecké dielne, kde si môžu vyrobiť pekný darček z kože či keramiky a rôzne hry a aktivity. Festival pokračuje tradičným programom aj v nedeľu, na programe sú ešte dve predstavenia. 

foto: Iveta Vaculová

reklamná správa

Čítajte viac: divadlo festivaly

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím