18.10.19

Furča prichádza s revolučnými psími toaletami

foto: Mestská časť Košice - Dargovských hrdinov

Mestská časť Košice - Dargovských hrdinov ako prvá v Košiciach zaviedla systém Eco dog toilet stanice.

Psie toalety zaviedli na Zupkovej ulici a na Lidickom námestí. 

Ako informuje mestská časť na svojej webovej stránke, Eco dog toilet stanice je revolučné zariadenie, ktoré vykonáva funkciu psej toalety.

„Psy sú k tejto stanici priťahované na základe nezávadných feromónov, ktoré sa zo zariadenia postupne uvoľňujú do ovzdušia. Pôsobí na ne upokojujúco a podporuje preznačovanie ich vlastného teritória. Majiteľ svojho psa pri vykonávaní potreby podporuje a po jej vykonaní ho pochváli, prípadne aj odmení,“ uvádza mestská časť. 

reklamná správa

AKCIA NA TENTO TÝŽDEŇ V POTRAVINÁCH KLAS

Výhodnými ponukami sme tento týždeň opäť nešetrili! Pozrite si celú našu akciovú ponuku.

Zistite viac
 

Šetrné k životnému prostrediu

Základom toalety je absorpčná hmota, kde psy vykonávajú potrebu, tuhú aj tekutú. „Hmota je šetrná k životnému prostrediu, a je ideálna na zber psích exkrementov. Všetko potrebné na hygienicky zber je aj súčasťou stanice. Pod hmotou sa nachádza filtračný systém, ktorý eliminuje pachy a odstraňuje choroboplodné zárodky. Tento systém zabraňuje kontaktu škodlivín zo psích exkrementov s pôdou, podzemnou vodou a ovzduším,“ píše sa na stránke. 

reklamná správa

Zdravie a bezpečnosť sú prioritou

VVS, a.s. zodpovedne pristupuje k zabezpečovaniu bezpečnosti svojich zamestnancov aj odberateľov.

Zistite viac

(OK)

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím