21.01.19

Hrôzostrašná nehoda v Košiciach!

foto: FB Košická odťahovka

Dopravná nehoda, ktorá sa stala v pondelok ráno v Košiciach na rýchlostnej ceste R2 v mieste zvanom Červený rak doslova vyráža dych. Auto, ktoré vrazilo do stĺpa verejného osvetlenia sa roztrhlo na polovicu. 

Ako informuje Polícia Slovenskej republiky na svojom Facebooku, pravdepodobnou príčinou dopravnej nehody bola nepozornosť 30-ročného vodiča z okresu Košice, ktorý našťastie neutrpel žiadne zranenia. „Jeho motorové vozidlo po prejdení tiahlej pravotočivej zákruty, svojou pravou stranou narazilo do stĺpa verejného osvetlenia, pričom došlo k jeho roztrhnutiu,“ vysvetlila polícia. 

reklamná správa

Dermacol NO NAME Acoustictour 2019 začína!

S turné prejde kapela 23 miest po celom Česko-Slovensku.

Zistite viac
 
(OK)

DNES
Zdieľať článok:

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím