10.06.16

Na Jazere budú obchody v nemeckom štýle

DNES
Zdieľať článok:
Desať nových obchodov si budú môcť užiť obyvatelia Sídliska nad jazerom od polovice augusta. Neďaleko niekdajšieho mäsokombinátu ho dokončuje žilinská firma Istrofinal. Stavba obchodnej galérie Naša sa mala pôvodne začať ešte v septembri 2013 a prví zákazníci tu mali nakupovať o rok neskôr. Ako to už býva zvykom, všetko sa oneskorilo. Najprv sa termín predĺžil na záver roka 2015, nakoniec až na august 2016. „Mali sme problémy s neidentifikovanými sieťami v bývalom areáli mäsokombinátu aj majetkovo nevysporiadanými živými inžinierskymi sieťami, ktoré prechádzali cez pozemok,“ informoval nás projektový manažér investora Istrofinal Jozef Kabatier. Dodal, že dátum otvorenia pretiahli aj dlhé rokovania s budúcimi nájomcami priestorov obchodnej galérie. Momentálne už stavbu finalizujú. „Slávnostný termín otvorenia bude 18. augusta 2016,“ povedal Kabatier. Obyvateľov Jazera tak čaká nákupné centrum s architektúrou, akú vidíme na nemeckom vidieku.  
obchodne_centrum_jazero_vizualizacia
  Matej Šulc Foto: veja, vizualizácia: developer    

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím