08.11.19

Jitka Klett prišla do Košíc s nadčasovou kolekciou Matrix

foto: Veronika Janušková

V rámci Košice Fashion Week sa predstavila aj Jitka Klett. Vo štvrtok odprezentovala kolekciu Matrix, ktorá má byť reakciou na súčasnú rýchlu digitálnu dobu. 

„To ako ja vnímam túto dobu, som sa snažila premietnuť do ženskej elegancie a harmónie, ktorá je pre mňa charkteristická. Ten odkaz je tlmočený cez potlač, ktorá je charakteristická pre Ready To Wear kolekcie,“ priblížila po odprezentovaní svoje modely Jitka Klett. 

Košice Fashion Week v spolupráci s Jitkou Klett pomáha aj mladým talentom. Časť z výťažku z predaja vstupeniek na jej exkluzívnu módnu prehliadku podporí rozvoj mladých talentovaných návrhárov úspešného projektu European Fashion Accelerator.

Foto: Veronika Janušková 

reklamná správa

NEPLAŤ ZA DONÁŠKU!

Špičková vietnamská kuchyňa priamo k Vašim dverám.

Zistite viac
 

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím