10.08.18

Košičan zrazil dve dievčatá pri Trebišove

Foto: KR PZ Košice

K ťažkej dopravnej nehode došlo vo štvrtok krátko pred jedenástou dopoludnia pri Trebišove. Ako nás informovala košická policajná hovorkyňa Lenka Ivanová, mal v nej prsty aj 37-ročný Košičan.

„Bol za volantom nákladného motorového vozidla Mercedes Benz Sprinter a smeroval od obce Veľaty na Trebišov, keď na vonkajšom obchvate mesta zachytil dve maloleté chodkyne vo veku 10 a 11 rokov. Dievčatá so skupinou iných detí práve vyšli z kukuričného poľa,“ opisuje nehodu Ivanová.

reklamná správa

Obidve dievčatá utrpeli podľa predbežnej lekárskej správy ťažké zranenia. Košičan musel fúkať, alkohol však v jeho dychu policajti nezistili. Škodu na aute vyčíslil na 500 eur.„Polícia začala trestné stíhanie pre prečin ublíženia na zdraví. Presná príčina nehody, jej bližšie okolnosti a miera zavinenia jednotlivých účastníkov sú predmetom ďalšieho vyšetrovania,“ dodala L. Ivanová.

Foto: KR PZ Košice
Foto: KR PZ Košice

Auto po šmyku narazilo do zastávky MHD, zranilo chodca

Viac k téme

10.08.18
Auto po šmyku narazilo do zastávky MHD, zranilo chodca

reklamná správa

Ferko
Zdieľať článok:

Má viac ako 21-ročnú novinársku prax. Pracoval v denníku Korzo, Košickom večerníku, týždenníku Markíza, aj denníku Plus 1 deň. Od roku 2014 sa venuje košickým aktualitám a krimi správam ako redaktor KOŠICE:DNES.

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím