01.08.18

Košičania majú k dispozícii bezplatné mediačné a probačné služby

foto: Veronika Janušková

Obyvatelia Košíc môžu zadarmo prekonzultovať s kvalifikovanými odborníkmi možnosti riešenia ich konfliktov, respektíve právnych sporov z oblasti občianskeho, obchodného, rodinného a pracovného práva, mimosúdnou cestou.

Od začiatku augusta je k dispozícii bezplatná mediačná a probačná služba, ktorá poskytne informačné stretnutia. Informovala o tom hovorkyňa mesta Košice Linda Šnajdárová s tým, že mesto pripravilo novú službu spoločne s Centrom Mediácie a Probácie.

reklamná správa

NAJLEPŠIE SUSHI V KOŠICIACH!

Objednajte si skvelé sushi, rameny, čerstvé cestoviny, pikantné curry a pochutnajte si s KOSHI SUSHI

Zistite viac

Poradenstvo pre spotrebiteľov

„Od 1. augusta bude priamo vo vestibule magistrátu v takzvanej klientskej zóne pri okienku číslo sedem k dispozícii bezplatná mediačná a probačná služba, a to každú stredu v čase od 8. do 18. hod. a každý piatok od 8. do 13. hod.,“ spresnila Šnajdárová.

Ako uviedla riaditeľka centra Renáta Dolanská, poskytované bude aj bezplatné  spotrebiteľské poradenstvo pri riešení spotrebiteľských sporov mimosúdnymi formami: „Sme pripravení poskytnúť aj základné informácie o inštitúte probácie a pomoci obetiam trestných činov.“

(TASR, PS)

reklamná správa

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím