01.03.19

Košičania sa dočkali. IKEA prišla do nášho mesta s riešením

foto: Iveta Vaculová

 AKTUALIZOVANÉ 

K produktom švédskeho predajcu nábytku sa môžu Košičania dostať bez toho, aby navštívili jeho predajňu vzdialenú stovky kilometrov alebo platili vysoký poplatok za dovoz.

Ikea informovala, že od 1. marca zriadila v Košiciach výdajne miesto, na ktorom si je možné vyzdvihnúť tovar objednaný on-line. 

Nábytkársky gigant uvádza, že ide o súčasť jeho stratégie priblížiť sa zákazníkom cez viaceré predajné kanály. Službu zabezpečuje externá spoločnosť, No Limit Logistika, ktorá poskytuje aj dopravné služby pre zákazníkov IKEA.

reklamná správa

NEPLAŤ ZA DONÁŠKU!

Špičková vietnamská kuchyňa priamo k Vašim dverám.

Zistite viac

Nakupujú cez internet

„Vieme, že množstvo našich zákazníkov, ktorí nakupujú on-line, je práve z Košíc, Prešova a okolia," vysvetľuje Nina Maláková, manager IKEA pre región Česká republika, Maďarsko a Slovensko, prečo sa rozhodli zriadiť výdajné miesto na východe Slovenska.

IKEA dlhodobo tvrdí, že v Košiciach vidí potenciál na nový obchodný dom menšieho formátu. V minulosti rokovala s vlastníkmi viacerých pozemkov, ale ku kúpe nedošlo. 

Najbližšie ku Košiciam má Ikea kamenný obchod v Krakove a Budapešti. 

reklamná správa

Výdajne miesto v Košiciach:  
- je na Vodomeračskej ulici 1
- otvorené je v stredu a piatok od 13:00 – 20:00, v sobotu od 9:00 – 15:00
- cena za službu je 15 eur 

(ROK) 

Čítajte viac: kosice ikea

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím