01.03.19

Košičania sa dočkali. IKEA prišla do nášho mesta s riešením

foto: Iveta Vaculová

 AKTUALIZOVANÉ 

K produktom švédskeho predajcu nábytku sa môžu Košičania dostať bez toho, aby navštívili jeho predajňu vzdialenú stovky kilometrov alebo platili vysoký poplatok za dovoz.

Ikea informovala, že od 1. marca zriadila v Košiciach výdajne miesto, na ktorom si je možné vyzdvihnúť tovar objednaný on-line. 

Nábytkársky gigant uvádza, že ide o súčasť jeho stratégie priblížiť sa zákazníkom cez viaceré predajné kanály. Službu zabezpečuje externá spoločnosť, No Limit Logistika, ktorá poskytuje aj dopravné služby pre zákazníkov IKEA.

reklamná správa

AUTOVALAS - DOBRÁ VOĽBA!

AUTOVALAS - Tvoja KIA v Košiciach ponúka modely SUV plné luxusu a priestoru.

Zistite viac

Nakupujú cez internet

„Vieme, že množstvo našich zákazníkov, ktorí nakupujú on-line, je práve z Košíc, Prešova a okolia," vysvetľuje Nina Maláková, manager IKEA pre región Česká republika, Maďarsko a Slovensko, prečo sa rozhodli zriadiť výdajné miesto na východe Slovenska.

IKEA dlhodobo tvrdí, že v Košiciach vidí potenciál na nový obchodný dom menšieho formátu. V minulosti rokovala s vlastníkmi viacerých pozemkov, ale ku kúpe nedošlo. 

Najbližšie ku Košiciam má Ikea kamenný obchod v Krakove a Budapešti. 

reklamná správa

OC Galéria oslavuje narodeniny, vy vyhrávate!

Vyhrajte úplne novú Škodu Scala

Zistite viac

Výdajne miesto v Košiciach:  
- je na Vodomeračskej ulici 1
- otvorené je v stredu a piatok od 13:00 – 20:00, v sobotu od 9:00 – 15:00
- cena za službu je 15 eur 

(ROK) 

Čítajte viac: kosice ikea

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím