13.03.18

Košičania si vyklikali linku do Nemecka!

zdroj: eurowings

Druhá edícia mimoriadne úspešnej kampane „Vote and Fly!”, teda „Hlasuj a leť!“ sa skončila. V utorok sa od 15. do 16. hodiny klikaním hlasovalo, či bude nemecká nízkonákladová spoločnosť Eurowings lietať do Košíc.

Priaznivci lietania sa fakt činili. Na facebookovej stránke leteckej spoločnosti bolo viac ako 16-tisíc hlasujúcich, ktorí hlasovali za tri finálové mestá - Košice, írske mesto Cork a nemecký Friedrichshafen. Najúspešnejšie bolo práve naše mesto, ktoré získalo až 62 percent zo všetkých hlasov.

Ako uviedol pre TASR výkonný riaditeľ a predseda predstavenstva letiska Košice Michael Tmej, ďakuje všetkým, ktorí im v súťaži „Vote and Fly“ poslali svoj hlas. „Potvrdilo sa, že ak sa Slováci spoja, vedia dokázať veľké veci. Nemecko je pre celé východné Slovensko mimoriadne dôležitý trh a sme veľmi vďační všetkým hlasujúcim, že aj vďaka nim budeme s Nemeckom spojení priamou leteckou linkou na palube spoločnosti Eurowings,“ povedal Tmej.

Letisko Košice je vo finále. Klikajte ďalej!

Viac k téme

12.03.18
Letisko Košice je vo finále. Klikajte ďalej!

reklamná správa

Ochutnaj 5 druhov voňavých CURRY pochúťok

Od tých najjemnejších až po korenisté chilli chute v Koshi Sushi na Dominikánskom námestí.

Zistite viac

Čítajte viac: letisko kosice

Vargová
Zdieľať článok:

V novinách pracuje od roku 1994. Začala v Korze, pokračovala v Korzári a v auguste 2014 zakotvila v KOŠICE:DNES ako redaktorka spravodajstva a servisu.

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím