04.02.19

Košičanovi hrozí za drogovú trestnú činnosť až desaťročné väzenie

Foto: KR PZ Košice

Tridsaťšesťročnému Košičanovi hrozí za drogovú trestnú činnosť desaťročné väzenie. Nachádza sa v cele policajného zaistenia s podnetom na jeho vzatie do väzby.

Informovala o tom hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru (KR PZ) v Košiciach Jana Mésarová.

„Obvinený v sobotu (2.2.) popoludní neoprávnene prechovával na ulici v mestskej časti Košice - Dargovských hrdinov omamné a psychotropné látky. Mal ich vo vrecku bundy. Policajti zaistili dve sklenené trubičky a vrecúško s vysušenými vrcholkami rastliny konope (Canabis), ktoré im Košičan dobrovoľne vydal. Zo zaisteného množstva 660 miligramov by bolo možné pripraviť 13 jednorazových dávok drogy schopných ovplyvniť psychiku užívateľa,“ uviedla s tým, že vyšetrovateľ odboru kriminálnej polície Okresného riaditeľstva PZ v Košiciach ho obvinil zo zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držanie a obchodovanie s nimi.

reklamná správa
 

Díler pervitínu skončil v rukách košických policajtov

Viac k téme

01.02.19
Díler pervitínu skončil v rukách košických policajtov

(TASR, ROČ)

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím