10.11.18

Martin Petruško: Výsledky a čísla sú jasné. Som sklamaný

foto: Robo Hakl

 AKTUALIZOVANÉ 

Tesne po zatvorení volebných miestností sa pred novinárov postavil kandidát strany Smer Martin Petruško, spolu s ním aj podpredseda vlády Richard Raši a minister hospodárstva Peter Žiga.

Martin Petruško uviedol, že štyria kandidáti majú veľké šance. „Nerád tipujem, išiel som do toho, aby som vyhral,“ uviedol Martin Petruško.

Z kampane má dobrý pocit, stretával sa mesiac a pol v uliciach s ľuďmi a komunikoval s nimi. „To bol základ kampane a som rád, že prebiehala slušne,“ dodal v prvom vstupe pre novinárov Martin Petruško.

Do volebného štábu Petruška prišla aj poslankyňa europarlamentu Monika Smolková.

Foto: Robo Hakl
Foto: Robo Hakl

Volebný štáb 

Novinári dostali priestor pozrieť sa do volebného štábu Martina Petruška. Vedľa neho sedí jeho manželka Annamária, vedľa nej Monika Smolková. Do Košíc prišiel aj minister financií Peter Kažimír. Vo volebnom štábe sú aj zástupcovia mestských podnikov, napríklad riaditeľ K 13 Ján Kováč alebo riaditeľ dopravného podniku Richard Majza.

Martin Petruško sa tesne pred pol druhou v noci postavil pred novinárov a uznal porážku. „Výsledky a čísla sú jasné. Gratulujem a priznávam porážku. Ďakujem svojmu tímu a najmä manželke,“ uviedol Martin Petruško. Košičania si podľa neho vybrali, koho chcú mať na čele mesta. „Som sklamaný. Nie je to príjemná vec. Každý chcel vyhrať. V kampani by som nič nemenil. Konečne sa vyspím a vydýchnem si. Ľudia chceli zmenu.“ 


Zdroj: youtube
(HKL)

reklamná správa
 

DNES
Zdieľať článok:

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím