21.10.19

Na Hutníckej pobodali muža

ilustračné foto: Veronika Janušková

Ostrý začiatok týždňa zažili v pondelok košickí policajti. Už skoro ráno museli na Hutníckej ulici riešiť domáce nezhody, ktoré vyústili až do trestného činu.

„Hliadka zadržala podozrivú osobu, ktorá na mieste verejne prístupnom, teda pred vchodom do bloku, stiahla na zem muža a niekoľkokrát ho bodla zatiaľ neznámym predmetom do chrbta,“ opísala nám situáciu košická policajná hovorkyňa Jana Mésarová.

Podľa lekárov si bodné zranenia v oblasti ramena vyžiadajú viac ako týždňové liečenie. „Bolo začaté trestné stíhanie vo veci pre výtržníctvo a ublíženie na zdraví. Podozrivá osoba bola umiestnená do cely policajného zaistenia, kde sa podrobuje potrebným procesným úkonom,“ dodala J. Mésarová. 

reklamná správa

Špeciálna letná ponuka pre Vás a Vaše vozidlo!

Len v servisoch AUTO-VALAS Košice a Smižany.

Zistite viac

Čítajte viac: krimi policia

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím