08.11.19

Na móle zažiarili návrhy stredoškolákov

Foto: Veronika Janušková

Na košickom Fashion Weeku majú možnosť predstaviť svoje tvorbu aj študenti stredných škôl s umeleckým zameraním.

V piatok predstavili v Kulturparku svoje návrhy študentky SPŠ vo Svidníku. Modelky predviedli rôznorodú kolekciu, v ktorej dominovala čierno bielo kombinácia a pastelové farby. Budúce návrhárky ukázali, že sa neboja vytvoriť ani odvážnejšie a extravagantné modely.

reklamná správa

NEPLAŤ ZA DONÁŠKU!

Špičková vietnamská kuchyňa priamo k Vašim dverám.

Zistite viac

Študentky z košickej Školy umeleckého priemyslu (ŠUP) svoju kreativitu pretavili do netradičných farebných pokrývok hlavy, ktoré dokonale ozvláštnili a doplnili jednoduché čierne šaty. Odvážne modely, ktoré v sebe skrývajú posolstvo predstavila študentka libereckej SPŠ Textilnej.


Foto: Veronika Janušková 

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím