07.06.19

Nabíjacie stanice v Auparku

foto: aupark

Majitelia elektromobilov aj bicyklov majú dôvod na radosť. V podzemnom parkovisku Auparku inštalovali nové nabíjacie stanice. 

Zákazník má možnosť odstaviť svoj bicykel pred obchodným centrom aj v interiéri parkoviska. „Má na výber nabíjacie stanice dvoch prevádzkovateľov – Greenway a Tesla, pričom univerzálne nabíjačky Tesla sú v Auparku pre zákazníka bezplatné,“ povedala pre KOŠICE:DNES marketingová manažérka obchodného centra Katarína Buzalková.

V podzemí Auparku pribudlo aj 58 stojanov na bicykle.  Parkovanie bicyklov je tiež zadarmo. „K týmto krokom sme sa rozhodli pristúpiť z dôvodu podpory alternatívnych zdrojov dopravy. Od mája má Aupark a Aupark Tower aj oficiálne stanovištia pre verejné bicykle v rámci spusteného bikesharingu v Košiciach,“ dodala Buzalková. 

reklamná správa

NAJLEPŠIE SUSHI V KOŠICIACH!

Objednajte si skvelé sushi, rameny, čerstvé cestoviny, pikantné curry a pochutnajte si s KOSHI SUSHI

Zistite viac

 

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím