20.11.17

Nad Furčou vyrastie obchodné centrum

vizualizácie: Shopbox

Výstavba nového obchodného centra pri Košickej Novej Vsi a sídlisku Dargovských hrdinov je pred štartom. Stavebný úrad pred niekoľkými dňami vydal rozhodnutie o umiestnení stavby.

Centrum Shopbox má stáť na zelenej lúke medzi Košickou Novou Vsou a novou rezidentskou lokalitou Panoráma, v susedstve predajne automobilov a čerpacej stanice. Na voľnej ploche má vyrásť retailové centrum s celkovou plochou 12,5-tisíca štvorcových metrov.

Obchodné centrum bude stáť v blízkosti dvoch mestských častí. vizualizácie: Shopbox
Obchodné centrum bude stáť v blízkosti dvoch mestských častí. vizualizácie: Shopbox

Súčasťou má byť Foodbox, v ShopBoxe sa počíta s niekoľkými obchodnými jednotkami so samostatnými vchodmi. Supermarket bude na ploche viac ako 1 400 štvorcových metrov. Zároveň sa počíta aj a Fitboxom so športovými a rekreačnými funkciami. 

reklamná správa

NAJLEPŠIE SUSHI V KOŠICIACH!

Objednajte si skvelé sushi, rameny, čerstvé cestoviny, pikantné curry a pochutnajte si s KOSHI SUSHI

Zistite viac

Samozrejmosťou bude takmer 500 parkovacích miest. Po otvorení nájde v prevádzkach prácu 90 ľudí. 

Výstavba celého komplexu by mala trvať približne rok, predpokladané náklady na výstavbu predstavujú tri milióny eur.

 


 

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím