07.07.19

Našli ste sa aj vy so svojim útulkáčom?

Foto: Jozef Jarošík

Už po piatykrát sa v nedeľu pred Kulturparkom konala akcia s názvom Nájdite sa so zvieratkom z útulku. Dvaja psíkovia si tu našli nového majiteľa, jeden poputuje do dočasnej starostlivosti.

Akcia vznikla v Bratislave a vďaka jej popularite sa rozšírila aj do Košíc. Hlavnou myšlienkou je zoznámiť psíkov s ich potencionálnymi novými majiteľmi. Mnohí sa totiž neodvážia prísť priamo do útulku kde na nich pozerajú stovky smutných psích očí. Takáto forma stretnutí je preto ideálna. 

Milovníci psíkov sa mohli pozrieť na „útulkáčov“ z ôsmich útulkov. Medzi nimi napríklad Malá farma -Košice, Útulok UVP či útulok pre psíkov Michalovce. Počas celého dňa bol najmä pre tích najmenších pripravený pestrý program - nafukovací hrad, maľovanie na tvár či pesničková šou v odaní dvojice Tom a Elo. 

V priateľskej a uvoľnenej atmosfére si mohli návštevníci psíkov povenčiť, zoznámiť sa s nimi  či si ich vziať na skúšku. Napríklad v Bratislave takto naposledy našlo nový domov až 26 psíkov.


Foto: Jozef Jarošík

reklamná správa

AUTOVALAS - DOBRÁ VOĽBA!

AUTOVALAS - Tvoja KIA v Košiciach ponúka modely SUV plné luxusu a priestoru.

Zistite viac
 

Čítajte viac: utulok psik

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím