15.10.19

Nešťastie na sídlisku Nad jazerom

Foto: Veronika Janušková

 AKTUALIZOVANÉ 

K nešťastnej udalosti došlo v utorok krátko popoludní, na Čiernomorskej ulici č. 2, v Košiciach. Zatiaľ z nezistených dôvodov vyskočil z bytu na piatom poschodí muž. Privolaná bola záchranná služba aj policajti, ale lekár.

Podľa vyjadrenia policajnej hovorkyne Lenky Ivanovej pre KOŠICE:DNES, v utorok popoludní bolo v košickej mestskej časti Nad jazerom nájdené telo 59-ročného muža bez známok života. „Obhliadajúci lekár na mieste predbežne vylúčil cudzie zavinenie a bolo nariadené vykonanie pitvy. Polícia v tejto súvislosti začala trestné stíhanie pre trestný čin usmrtenia," uviedla hovorkyňa.


Foto: Veronika Janušková 

reklamná správa

Špeciálna letná ponuka pre Vás a Vaše vozidlo!

Len v servisoch AUTO-VALAS Košice a Smižany.

Zistite viac
 

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím