11.02.20

Nešťastie pri Košiciach. Vodič nehodu neprežil

Foto: Veronika Janušková

AKTUALIZOVANÉ 

V utorok (11. 2.) ráno sa na ceste medzi Ludvíkovým dvorom a Haniskou stala tragická dopravná nehoda. O život pri nej prišiel vodič osobného auta. 

Vodič Citroenu Xsara Picasso s maďarskou ŠPZ okolo 9. hodiny narazil do zadnej časti kamióna, ktorý vychádzal z vedľajšej cesty. Vozidlo ostalo po nehode úplne zdemolované a muža z neho museli vystrihovať hasiči. Pomôcť mu už ale nedokázali ani privolaní záchranári. V aute sa viezol sám. 

Kvôli dokumentovaniu nehody bola cesta v oboch smeroch až do poludnia uzavretá. Presná príčina a okolnosti nehody zatiaľ nie sú známe. 


Foto: Veronika Janušková 

Polícia vyšetruje smrteľnú nehodu pri Košiciach

Viac k téme

12.02.20
Polícia vyšetruje smrteľnú nehodu pri Košiciach

reklamná správa

Špeciálna letná ponuka pre Vás a Vaše vozidlo!

Len v servisoch AUTO-VALAS Košice a Smižany.

Zistite viac
 

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím