07.11.17

Nové parkovacie karty vybavíte jednoduchšie

Foto: Veronika Janušková

Po roku od zavedenia systému rezidentského parkovania v Košiciach dôjde k pravidelnej obmene parkovacích kariet. Výmena starých za nové prebehne podľa parkovacej spoločnosti EEI v jednoduchšom režime.

Pre rezidentov, ktorých základné údaje sa nemenili a potrebujú iba obnoviť svoju kartu na nasledujúci rok, pôjde o zrýchlený proces. „Cieľom spoločnosti EEI je minimalizovať dobu čakania na vydanie novej parkovacej karty tak, aby bol celý proces čo najplynulejší a ľudia svoje karty dostali v čo najkratšom čase,“ uviedla mediálna zástupkyňa spoločnosti Lucia Chovanová.

Zaplatiť elektronicky

Firma, ktorá systém parkovania v meste spravuje, preto posiela všetkým rezidentom email s podrobnými inštrukciami, ako si vybaviť novú parkovaciu kartu v skrátenom procese. Rezidenti, ktorí spĺňajú podmienky na vydanie rezidentskej karty a majú v osobnom vlastníctve auto s rovnakým evidenčným číslom ako v minulosti, môžu zaplatiť poplatok elektronicky. Tým potvrdia svoj záujem o predĺženie rezidentskej karty aj na nasledujúci rok a skráti sa tak čas potrebný na vydanie karty v pobočke.

reklamná správa

NAJČERSTVEJŠIE MÄSO A VÝROBKY V KOŠICIACH

Kvalitu mäsa garantuje náš vlastný bitúnok. Exkluzívne iba v potravinách KLAS.

Zistite viac

Spoločnosť podľa Chovanovej pripraví všetko potrebné tak, aby po ich príchode do pobočky stačilo iba podpísať príslušné dokumenty a bude im v zrýchlenom konaní vystavená parkovacia karta. Vzhľadom na tento proces firma predpokladá aj zrýchlenie vydávania parkovacích kariet pre tých, ktorým sa v priebehu roka zmenila životná situácia a potrebujú aktualizovať údaje v systéme parkovania.

(TASR, JH)
 

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím