22.11.17

Opäť podporia projekty z východu

foto: Veronika Janušková

Karpatská nadácia v stredu otvorila štvrtý ročník grantového programu Tu žijeme a pomáhame. Na podporu projektov je pripravená celková suma 20-tisíc eur. 

Ako uviedla programová manažérka nadácie Barbara Kollárová, cieľom programu je podporiť inovatívne nápady a projekty mimovládnych neziskových organizácii pôsobiacich na území Košického a Prešovského samosprávneho kraja. „Granty v maximálnej výške 2500 eur budú udelené na podporu vzdelávania, ochrany životného prostredia, podporu zdravia a realizácie zdraviu prospešných aktivít a na rozvoj dobrovoľníctva. Uzávierka prijímania žiadostí o grant je 29. januára 2018,“ povedala Kollárová. 

reklamná správa

Kombinácie chutí v jednej porcii!

Jedinečné Bento Boxy nájdete iba v Koshi Sushi na Dominikánskom námestí 9.

Zistite viac

Podporujú kreatívne nápady 

Program je financovaný z asignácie percent z dane spoločnosti Lear Corporation Seating Slovakia.
„Predošlé ročníky grantového programu nás utvrdili v tom, že podporiť región týmto spôsobom bolo správne. Máme radi “východ“, ale predovšetkým máme radi našich ľudí a ich úžasné, kreatívne nápady, ako ten náš východ pozdvihnúť a vylepšiť. Sme veľmi radi, že môžeme byť súčasťou rozvoja východoslovenského regiónu. Tešíme sa na nový ročník a nové projekty,“ vysvetlila riaditeľka Lear Corporation Seating Slovakia Daniela Petríková.

Riaditeľka Karpatskej nadácie Laura Dittel, povedala, že grantový program doteraz podporil 35 projektov, ktoré priniesli úžitok regiónu a neziskovým organizáciám, ktoré ich realizovali. 

(TASR, JH) 

Čítajte viac: projekty

DNES
Zdieľať článok:

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím