18.09.20

Opäť uzavrú tunel Branisko

Foto: NDS

Národná diaľničná spoločnosť (NDS) v septembri začala jesennú údržbu tunelov. Počas mesiacov september a október prebehne v diaľničných tuneloch Branisko, Svrčinovec, Poľana, Bôrik, Považský Chlmec, Horelica, Sitina a Šibenik.

Tunel Branisko bude uzavretý od soboty 19. 9. (od 00.00 hod.) – 27. 9. (do 24.00 hod.).

reklamná správa

AKCIA NA TENTO TÝŽDEŇ V POTRAVINÁCH KLAS

Výhodnými ponukami sme tento týždeň opäť nešetrili! Pozrite si celú našu akciovú ponuku.

Zistite viac
 

NDS sa zameria hlavne na nestavebnú údržbu stavebnej časti všetkých prevádzkovaných tunelov. „Zároveň vykonáme údržbu a opravu ich technologického vybavenia. V tuneli Branisko popritom zmodernizujeme aj uzatvorený televízny okruh, vymeníme programovateľné riadiace automaty a doplníme osvetlenie nášľapných plôch núdzových východov,“ uvádza sa na webovej stránke diaľničnej spoločnosti.

Obchádzková trasa bude vedená obojsmerne po ceste I/18 od diaľničnej križovatky Beharovce po diaľničnú križovatku Široké.

O uzávierke diaľnice D1 v úseku Beharovce – Široké vrátane tunela Branisko v oboch smeroch informuje aj Polícia sr na svojej facebookovej stránke. 


reklamná správa

Zdravie a bezpečnosť sú prioritou

VVS, a.s. zodpovedne pristupuje k zabezpečovaniu bezpečnosti svojich zamestnancov aj odberateľov.

Zistite viac

Zaujalo vás niečo vo vašom okolí? Napíšte nám na tipy@kosicednes.sk

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím