14.02.18

Policajti riešili pokutu, dôchodcu ležiaceho na ceste ignorovali!

foto: ls

Priam šokujúce fotografie nám dnes do redakcie zaslal čitateľ Lukáš. Zachytil na nich situáciu, ktorá dokonale ilustruje priority dvoch príslušníkov košickej Mestskej polície v Košiciach. Pokuta dostala prednosť pred ochranou zdravia a možno aj záchranou ľudského života! 

Lukáš bol dnes poobede svedkom toho, ako mestskí strážcovia poriadku, platení z našich daní, ignorovali už na prvý pohľad úraz a je dosť možné, že aj život ohrozujúci stav staršieho Košičana. Radšej sa rozhodli riešiť majiteľku auta, ktorej pred chvíľou nasadili papuču. Ich pozornosť neupútal ani psík, ktorý pobehoval okolo svojho pána.

reklamná správa

„Policajti stáli pred vozidlom vo vnútrobloku na Pajorovej ulici. Bol som svedkom toho, ako minimálne jeden z nich musel vidieť, ako sa pán venčiaci psíka potkol na obrubníku a spadol. Chvíľu len tak postávali a kľudným krokom sa prešli k červenému autu, kde riešili 'papuču'. Vtedy som už vybral telefón a začal fotiť,“ opisuje čitateľ.

Dodal, že k neznámemu pánovi o chvíľu pribehol malý chlapec s doprovodom, tí mu pomohli vstať a nájsť okuliare, ktoré stratil. „Je až neuveriteľné, že pokuta je dôležitejšia než zdravie,“ povedal Košičan Lukáš.

foto: ls
foto: ls
foto: ls
foto: ls
foto: ls
foto: ls
foto: ls
foto: ls
foto: ls
foto: ls
foto: ls
Neznámemu pánovi pomohol až chlapec s doprovodom. foto: ls

Čítajte viac: policia

Struk
Zdieľať článok:

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím