25.10.20

Polícia zasahovala v UNLP

Foto: jv

V nedeľu (25. 10.) po 18. hodine zasahovala v Univerzitnej nemocnici L. Pasteura aj polícia.

Po vzájomnom sa burcovaní ľudí na sociálnej sieti, ich nakoniec do areálu nemocnice prišlo do dvadsať. Mali so sebou sviečky a vlajky.

Rozruch v UNLP: Nemocnica podnikne právne kroky, žiada o pomoc políciu

Viac k téme

25.10.20
Rozruch v UNLP: Nemocnica podnikne právne kroky, žiada o pomoc políciu

Protestujúcim sa nepáčil prístup zdravotníckeho personálu k budúcej mamičke i to, že od nej žiadali, aby si nechala urobiť test na COVID-19. Protest pod oknami pôrodnice bol tichý. Polícia po príchode oznámila prítomným, že ich akcia nebola ohlásená a požiadala ich, aby sa rozišli. Po zhruba 20 minútach sa zhromaždení ľudia rozišli a následne odišli z areálu nemocnice.

O stanovisko sme požiadali aj komunikačné oddelenie Policajného zboru. Hneď ako ho dostaneme, budeme správu aktualizovať.

Foto: JV
Foto: JV
Foto: JV
Foto: JV

reklamná správa

NAJLEPŠIE SUSHI V KOŠICIACH!

Objednajte si skvelé sushi, rameny, čerstvé cestoviny, pikantné curry a pochutnajte si s KOSHI SUSHI

Zistite viac
 

Zaujalo vás niečo vo vašom okolí? Napíšte nám na tipy@kosicednes.sk

Čítajte viac: policia unlp

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím