22.11.18

Pomôžte rodinám v núdzi

foto: Iveta Vaculová

Občianske združenie (OZ) S nami druhým, ktoré prevádzkuje aj Charity shop na Mlynskej 17 vo dvore, organizuje do 3. decembra 2018 už druhý ročník zbierky sladkostí na Mikuláša pre rodiny s deťmi v núdzi. 

„Záujemcovia môžu prispieť buď priamo v prevádzke košického Charity shopu v čase otváracích hodín, alebo v obchodných centrách na Trolejbusovej 1 a Napájdlá 16, kde sú umiestnené nákupné vozíky s označením zbierky,“ hovorí Zlatica Hejlová, predsedníčka a štatutárka OZ S nami druhým. Upozorňuje, že zároveň prebieha aj zbierka trvanlivých potravín, ktorá potrvá až do 20. decembra.

Veci môžete doniesť v pondelok až v piatok od 9.30 do 17.00 hodiny priamo do Charity shopu na Mlynskej ulici. 

reklamná správa

Svetové novinky v Koshi sushi!

Prinášame do Košíc svetové novinky ázijskej kuchyne v tej najvyššej kvalite. Sushi, poke, curry, ram

Zistite viac

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím