25.04.19

Prepadli sporiteľňu na Terase

foto: Veronika Janušková

Na Triede SNP pri obchodnom centre Terasa bolo rušno. Priestory okolo Slovenskej sporiteľne obohnali policajnými páskami, dokola stálo viacero policajných áut.

„Môžeme potvrdiť, že dnes (vo štvrtok 25. 4.) popoludní krátko po 14. hodine došlo k prepadu našej pobočky na ulici Triedy SNP v Košiciach. Našťastie sa nikomu nič nestalo. Aktuálne prebieha vyšetrovanie, na ktorom intenzívne spolupracujeme s políciou,“ informovala KOŠICE:DNES Marta Cesnaková, hovorkyňa Slovenskej sporiteľne.

reklamná správa

NEPLAŤ ZA DONÁŠKU!

Špičková vietnamská kuchyňa priamo k Vašim dverám.

Zistite viac
 

„Polícia na mieste udalosť dokumentuje a vykonáva potrebné prvotné úkony. Bližšie informácie nateraz nie je možné poskytnúť,“ uviedla hovorkyňa KR PZ Lenka Ivanová.

(JV)
foto: Veronika Janušková

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím