27.06.18

Pri dopravnej nehode na Triede KVP sa zranili i deti

Foto: KR PZ

V utorok podvečer sa na Triede KVP v Košiciach čelne zrazili dve osobné autá. Záchranári ratovali cestujúcich s ťažkými zraneniami.

Podľa informácií polície k nehode došlo krátko po 17.30 hod. v blízkosti areálu Čičky. Krajská policajná hovorkyňa Lenka Ivanová uviedla, že 31-ročný vodič pravdepodobne neprispôsobil rýchlosť jazdy svojim schopnostiam a stavu vozovky, následkom čoho prešiel do protismeru a narazil do vozidla, ktoré viedla 38-ročná Košičanka.

reklamná správa

NEPLAŤ ZA DONÁŠKU!

Špičková vietnamská kuchyňa priamo k Vašim dverám.

Zistite viac

„Podľa predbežnej lekárskej správy utrpel vodič, ale i vodička s maloletým dieťaťom ťažké zranenia, druhé maloleté dieťa vodičky sa zranilo ľahko. Predbežná celková škoda bola vyčíslená na 4 500 eur,“ uviedla hovorkyňa.

Doplnila, že polícia v súvislosti s nehodou začala trestné stíhanie pre prečin ublíženia na zdraví. „Presná príčina dopravnej nehody, bližšie okolnosti i miera zavinenia sú predmetom ďalšieho vyšetrovania,“ dodala Ivanová.

Foto: KR PZ
Foto: KR PZ

(PS)

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím