23.12.20

Pri dopravnej nehode na východe Slovenska vyhasol ľudský život

​​​​​​​Foto: FB Polícia SR - Prešovský kraj

K tragickej dopravnej nehode došlo v utorok 22. decembra na štátnej ceste II/559 medzi obcami Kochanovce a Ľubiša v okrese Humenné. Ako o tom informovala prešovská krajská policajná hovorkyňa Jana Ligdayová, obeťou čelnej zrážky dvoch áut je 59-ročný muž z obce Jabloň.

Podľa Ligdayovej mal dopravnú nehodu spôsobiť 52-ročný muž z obce Ľubiša, ktorý ako vodič osobného vozidla prešiel z nezistených príčin do protismeru, kde čelne narazil do protiidúceho auta. Jeho vodič utrpel zranenia, ktorým na mieste podľahol.


Foto: FB Polícia SR - Prešovský kraj

Čelí obvineniu 

„Škoda na motorových vozidlách bola vyčíslená na 4000 eur,“ doplnila Ligdayová s tým, že vodič, ktorý nehodu spôsobil, čelí obvineniu z trestného činu usmrtenia. Polícia okolnosti prípadu naďalej vyšetruje.

TRAGÉDIA NA VIANOCE: PREŠIEL DO PROTISMERU, VODIČ PROTIIDÚCEHO AUTA NEMAL ŠANCU ČELNÚ ZRÁŽKU PREŽIŤ Na štátnej ceste...

Uverejnil používateľ Polícia Slovenskej republiky Streda 23. decembra 2020

 

(TASR)

reklamná správa

Všade dobre, v KLASE najvýhodnejšie!

Každý týždeň prinášame super ceny na obľúbené výrobky. ŠETRITE S KLASom!

Zistite viac
 

Zaujalo vás niečo vo vašom okolí? Napíšte nám na tipy@kosicednes.sk

 

Čítajte viac: nehoda smrt

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím