tip od čitateľa
09.10.18

Priemyselný park pri letisku sa rozrastá

foto: Štefan Čaplovič

V Immoparku pri letisku pribudnú ďalšie dve budovy pre dvoch nových nájomcov.

„Jedna hala bude dokončená koncom novembra a druhá v celkovej výmere 15-tisíc metrov štvorcových začiatkom budúceho roka, kde okrem priestorov pre nového nájomcu pripravujeme aj ďalších sedemtisíc metrov štvorcových pre potenciálnych klientov,“ informoval Igor Šnirc, leasing manager spoločnosti Immopark Košice. Uviedol, že v oboch prípadoch ide o spoločnosti, ktoré už pôsobia na východnom Slovensku. 

reklamná správa

Spoločnosť Erste Group Immorent je aktuálne v kontakte aj s ďalšími novými firmami, ktoré prejavili záujem o danú lokalitu. „Budeme o tom informovať, akonáhle to bude reálne po uzavretí transakcie,“ poznamenal Šnirc.

Momentálne v Immoparku sídlia viaceré významné spoločnosti, ako Ushin, Faurecia, Howe, Gefco, Dachser PKZ či Coca Cola.

Robotníci už pracujú na výstavbe novej haly. foto: Štefan Čaplovič
Robotníci už pracujú na výstavbe novej haly. foto: Štefan Čaplovič

reklamná správa

Čítajte viac: podnikanie

Hakl
Zdieľať článok:

V novinách pracuje od roku 1998. Pôsobil vo viacerých redakciách, napríklad v Košickom večerníku, Košickom denníku a v celoslovenskom denníku Nový Čas. V redakcii KOŠICE:DNES sa zaoberá komunálnou politikou. 

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím