16.11.19

Relácia Ťažký týždeň priniesla do Košíc aj Kyselicu

foto: Veronika Janušková

Satirickú reláciu moderátora a stand up komika Jána Gorduliča poznajú jej priaznivci najmä z online priestoru. Ťažký týždeň prináša svojský pohľad na spoločensky závažné témy a rekapituluje kľúčové udalosti týždňa. Vo štvrtok mali diváci jedinečnú príležitosť zažiť natáčanie relácie naživo, v priestoroch Historickej radnice.

Po natáčaní relácie, ktorá sa venovala komunikácii obvineného podnikateľa Mariána Kočnera v aplikácii Threema, prebehla diskusia s pozvanými hosťami. Jedným z nich bol bývalý šéf vyšetrovacieho tímu Gorila Lukáš Kyselica a pozvanie prijala aj riaditeľka nadácie Zastavme korupciu Zuzana Petková, ktorí podrobne poznajú zákulisie celého prípadu.

reklamná správa

AKCIA NA TENTO TÝŽDEŇ V POTRAVINÁCH KLAS

Výhodnými ponukami sme tento týždeň opäť nešetrili! Pozrite si celú našu akciovú ponuku.

Zistite viac

Kyselica: Kočnerovi som ležal v žalúdku

Prvé reakcie hostí na uniknutú komunikáciu „kontroverzného podnikateľa“ priniesli rôzne emócie. „Bolo to zhnusenie. Dočítala som do časti, kde sa Kočner smial so Zsuzsovou ako Kuciakovi skončila guľka v tele. Tam som skončila aj ja,“ uviedla Petková. Samotný Kyselica sa v Threeme dokonca aj našiel. „Kočnerovi som ležal v žalúdku a písal tam o mne ako treba zlikvidovať „čuráka“. Po tých rokoch v práci ma to ale neprekvapilo a som na to zvyknutý,“ zhodnotil Kyselica.

Ako zmýšľajú zločinci

Hostia zhodnotili aj stav slovenských súdov, generálnej prokuratúry a čo prinieslo vyšetrovanie kauzy Gorila. „Dozvedeli sme sa ako nejaké osoby rozmýšľali. Zločinecké skupiny by sa mali rozpracovať nejakým rozkladným opatrením. Z toho dôvodu sme si zobrali aj prípad Pavla Ruska, ktorý bol obvinený z objednávky vraždy,“ vysvetlili bývalý šéf vyšetrovacieho tímu Gorila. „Z Threemy sme zistili, aké zdesenie nastalo ak by Rusko ostal dlhšie vo väzbe. Kočner sa bál o zmenky a ďalšie osoby sa báli, že by Rusko začal rozprávať o kauzách,“ dodal.

Známe miesto

Ján Gordulič si priestory Historickej radnice nevybral náhodou. „Chodíme tu pravidelne robiť naše stand up show v Košiciach. Veľmi sa mi to tu páči, keby som mohol tak túto sálu kúpim,“ smeje sa moderátor. Ťažký týždeň natočený v Košiciach si môžete pozrieť na webe aktuality.sk.


 

foto: Veronika Janušková

reklamná správa

Zdravie a bezpečnosť sú prioritou

VVS, a.s. zodpovedne pristupuje k zabezpečovaniu bezpečnosti svojich zamestnancov aj odberateľov.

Zistite viac

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím