01.08.20

Rozbil okno, počkal policajtov

Foto: mp

Počas štvrtkovej nočnej manipulačnej jazdy na električke 815 sa vodičovi košickej MHD stala nepríjemná nehoda.

Pokojnú jazdu narušil pred jedenástou hodinou pri zastávke Magistrát mesta Košice náraz do jednej z okenných tabúľ električky.

Vodič videl, ako neznámy muž rozbil počas pomalej jazdy električky jej sklenenú výplň a utekal smerom k blízkemu obchodnému centru.

Odpor nekládol

„Privolaná policajná hliadka Mestskej polície Košice našla páchateľa v červenej bunde pri vchode na Obvodné oddelenie Policajného zboru Košice na ulici Trieda SNP, ako tam nervózne postával. Hliadka ho zadržala bez použitia donucovacích prostriedkov. Keďže bol podozrivý zo spáchania trestného činu poškodzovania cudzej veci s majetkovou ujmou približne 800 eur, putoval na obvodné oddelenie PZ Košice Západ,“ informoval magistrát na svojej webovej stránke.

Muž rozbil sklenenú výplň taškou, v ktorej mal sklenenú fľašu. Celú situáciu potvrdil aj svedok, ktorý bol na zastávke spolu s podozrivým mužom. Polícia škodu na električke zdokumentovala dodatočne, keďže bola po nehode prevezená do depa na Bardejovskú ulicu, kde bola odstavená.

reklamná správa

PRIAMO Z FARMY ZEMPLÍNSKE JASTRABIE

Paradajky, zemiaky či zdravá farmárska kapusta. Slovenská zelenina exkluzívne v potravinách KLAS.

Zistite viac
 

Zaujalo vás niečo vo vašom okolí? Napíšte nám na tipy@kosicednes.sk

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím