10.03.20

Roztržka v košickom Lidli. Pre nedostatok dezinfekčných mydiel padli vulgarizmy

foto: Veronika Janušková

AKTUALIZOVANÉ 

V pondelok ráno sa v Lidli na Popradskej ulici v Košiciach dostala do roztržky zákazníčka s predavačkou. Predmetom hádky boli dezinfekčné mydlá, ktoré neboli vyložené v regáloch. Zákazníčka tvrdila, že mydlá dávajú „bokom“.

Predavačka jej však začala oponovať, že to nie je pravda a mydlá sa vypredávajú pre koronavírus. Nespokojná nakupujúca však podľahla vášňam a začala zamestnancom predajne vulgárne nadávať.

Facebooková stránka Zomri informuje, že ihneď po otvorení obchodu doň nabehlo približne 20 ľudí. Skončilo to hádkou a strkaním do seba. 

Incident potvrdili pre KOŠICE:DNES aj zamestnanci predajne. 

 

Stanovisko spoločnosti Lidl

„Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu, ktorú naša kolegyňa nezvládla ideálne. Takéto správanie nie je v súlade s našimi internými zásadami. Situáciou sa budeme zaoberať. Išlo však o vypätú situáciu a zároveň prosíme zákazníkov o pochopenie, že niektoré výrobky majú v súčasnosti obmedzenú dostupnosť. Robíme však všetko preto, aby sme túto situáciu zvládli. Tento konkrétny výrobok sme objednávali pred 6 mesiacmi a vychádzali sme zo skúseností a odpredajov z predošlých akcií. Výrazne zvýšený záujem zákazníkov však spôsobil rýchle vypredanie tohto výrobku. Zároveň chceme dôrazne vyhlásiť, že žiaden tovar nikdy neodkladáme bokom,“ vysvetlil Tomáš Bezák, hovorca spoločnosti Lidl.

(HUN) 

 

reklamná správa
 

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím