23.01.19

Staré Mesto má novú aplikáciu

foto: Veronika Janušková

Mestská časť Staré Mesto urobila ďalší krok k  informovanosti obyvateľov a spustila mobilnú aplikáciu.

„Našou snahou je poskytnúť informácie občanom, ale aj turistom, ktorí chcú byť online informovaní o aktivitách v našej mestskej časti,“ objasnil starosta Igor Petrovčik.

Pokiaľ máte k dispozícii mobilný telefón s operačným programom Android, aplikáciu si stiahnete zdarma pod heslom Košice - Staré Mesto. Pre systém Apple je k dispozícii pod heslom Moja Obec. „Formou bleskových správ budeme informovať notifikáciami napríklad o výpadkoch prúdu, plynu či vody, organizovaných športových či spoločenských akciách,“ hovorí I. Petrovčík.

reklamná správa

AKCIA NA TENTO TÝŽDEŇ V POTRAVINÁCH KLAS

Výhodnými ponukami sme tento týždeň opäť nešetrili! Pozrite si celú našu akciovú ponuku.

Zistite viac

Skúšobná prevádzka

Záujemcovia budú dostávať okamžité upozornenie na novú správu formou vlastnej ikony (erbu mestskej časti) v lište notifikácií. 

„Zatiaľ ide o testovaciu verziu, aplikácia ešte celkom nefunguje, stane sa tak v dohľadnom čase. Zatiaľ mestskú časť nič nestála a bude stáť 1 euro na deň - na základe zmluvy o poskytovaní služieb s poskytovateľom služby. Budeme sa snažiť využívať ju čo najintenzívnejšie, aby boli občania rýchlo a presne informovaní o všetkom dôležitom,“ uviedol starosta.

reklamná správa

 

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím