09.09.20

Strongman - najsilnejší muži si zmerajú sily

Foto: MČ Terasa

Košice si po doterajších súťažiach v štýle „Strongman“ získali titul najúspešnejších pretekov silákov v Európe, nielen svojou náročnosťou, profesionalitou, ale hlavne veľkým diváckym záujmom. 

Aj tento rok v Košiciach vystúpia najsilnejší pretekári nominovaní zo Slovenska, Poľska a Česka. Toto jedinečné podujatie s nadľudskými výkonmi silákov aj tento rok prináša do Košíc tím spolupracovníkov - organizátorka športových akcií a vrcholová fitness trénerka Janka Kordiaková spolu s najväčšou mestskou časťou Košice–Západ a mestom Košice.

Preteky prebehnú pod gesciou profesionálnej siláckej organizácie najstaršieho slovenského (dnes už bývalého) strongmana Braňa Goliera (StrongMan Bánovce nad Bebravou). Ten v súčasnosti pôsobí v štruktúrach medzinárodných siláckych organizácií a aktívne vykonáva európskeho rozhodcu v súťažných disciplínach strongmanov. Tak tomu bude aj v Košiciach túto sobotu (12. 9.) na námestí pred OC Galéria.

reklamná správa

AKCIA NA TENTO TÝŽDEŇ V POTRAVINÁCH KLAS

Výhodnými ponukami sme tento týždeň opäť nešetrili! Pozrite si celú našu akciovú ponuku.

Zistite viac
 

Pokračovanie článku je na ďalšej strane. 

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím