29.01.18

Štúrovu uzavrú úplne

foto: Veronika Janušková

O nových dopravných obmedzeniach pre najnovšiu etapu modernizácie električkových tratí (MET) už denník KOŠICE:DNES svojich čitateľov informoval. Podľa posledných informácií budú ešte výraznejšie, ako sa čakalo.

Na Štúrovej ulici, kde pracovníci Eurovie SK začínajú ďalšie práce na stavbe MET, zrejme neostane prejazdný ani jeden jazdný pruh. Projekt dočasného dopravného značenia totiž ráta s úplným uzatvorením cesty. 

Na Facebooku to napísal jeho autor, dopravný inžinier Pavel Titl.

Veľkú časť Štúrovej obsadia od februára pracovníci stavby MET. foto: Veronika Janušková
Veľkú časť Štúrovej obsadia od februára pracovníci stavby MET. foto: Veronika Janušková

Obchádzka cez Toryskú 

„Odsúhlasený projekt dopravného značenia je na magistráte vrátane žiadosti o úplnú uzávierku komunikácie Štúrova - Moldavská v úseku Toryská – Dunajská - Idanská. Všetka doprava vrátane MHD a Eurobusu bude odklonená na obchádzkovú trasu Toryská - Ružová - Idanská obojsmerne,“ informoval P. Titl. 

reklamná sprava

TOYOTA RAV4 TO PRAVÉ SUV PODĽA NOVÝCH KRITÉRIÍ

Zľava až 2000€, navigácia zadarmo, 2.99% úrok - navyše tri splátky zadarmo

Zistite viac

Podľa neho dopravné obmedzenia majú začať od sobotného rána 3. februára. Pri vysokej frekvencii dopravy na jednom z hlavných ťahov mestom sa dajú čakať poriadne komplikácie. 

Ako nás informovali z komunikačného referátu magistrátu, mesto aj Dopravný podnik mesta Košice budú včas a detailne informovať vodičov o najnovších zmenách v organizácii dopravy.

Ferko
Zdieľať článok:

Má viac ako 21-ročnú novinársku prax. Pracoval v denníku Korzo, Košickom večerníku, týždenníku Markíza, aj denníku Plus 1 deň. Od roku 2014 sa venuje košickým aktualitám a krimi správam ako redaktor KOŠICE:DNES.

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Diskusia
0

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím