30.11.19

Tragédia na koľajniciach. Neznámy muž neprežil zrážku s vlakom

ilustračná foto: TASR

Zrážku s vlakom na Spiši neprežil neznámy muž.

Krajská policajná hovorkyňa z Košíc Lenka Ivanová uviedla, že tragická nehoda sa stala v piatok (29. 11.) krátko pred 17. hodinou na úseku trate Smižany – Spišské Tomášovce, okres Spišská Nová Ves.

„Osoba nereagovala ani na zvukové znamenie a rušňovodič aj napriek použitiu rýchlo činného brzdenia už zrážke nedokázal zabrániť. Muž pri zrážke utrpel zranenia nezlučiteľné so životom,“ priblížila hovorkyňa.

Doprava bola zastavená 

U rušňovodiča vykonali dychovú skúšku s negatívnym výsledkom. Z dôvodu dokumentovania udalosti bola v tomto úseku na niekoľko hodín zastavená vlaková doprava.

„Bližšie okolnosti polícia vyšetruje, totožnosť nebohého muža zisťuje a v danej veci začala trestné stíhanie pre prečin usmrtenia,“ uzavrela Ivanová.

reklamná správa

Skladové vozidlá Audi k okamžitému odberu!

Nájdite svoje vysnívané Audi v ponuke Moris Slovakia na Alejovej 4 v Košiciach.

Zistite viac
 

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím