09.06.19

Tragédia v Čani. V jazere sa utopil chlapec

ilustračné foto: veja

Slnečné a teplé počasie si vyžiadalo svoju obeť. V Čani pri Košiciach sa v nedeľu popoludní utopil 15-ročný chlapec.

Informoval o tom na svojej webovej stránke portál tvnoviny.sk

Podľa informácií Igor sa chcel so svojou partiou kamarátov osviežiť v miestom štrkovisku. „Z móla skočil do vody a to aj napriek tomu, že nevedel plávať. Jeho kamaráti sa mu snažili pomôcť, no chlapca zrejme stiahol silný prúd,“ uvádza portál tvnoviny.sk.

Kúpanie v jazere si vyžiadalo svoju obeť!

Viac k téme

10.06.19
Kúpanie v jazere si vyžiadalo svoju obeť!

Na miesto boli privolané všetky záchranárske zložky vrátane vrtuľníka. Telo hľadali aj potápači.

reklamná správa

Nový zubár znamená novú príležitosť.

Mať zuby na mieru.

Zistite viac

Čítajte viac: smrt kosice okolie

Hrabčáková
Zdieľať článok:

Je absolventkou masmediálnych štúdií na Univerzite P. J. Šafárika v Košiciach. S prácou redaktorky začínala v regionálnom denníku, kde sa predovšetkým venovala písaniu glos. V KOŠICE:DNES pôsobila na pozícii redaktorky, kde sa venovala prevažne občianskym témam a publicistike. Vyskúšala si aj prácu redaktorky spravodajstva v televízii KOŠICE:DNES a momentálne pôsobí na oddelení online v našom mediálnom dome.

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím