19.05.20

Tragédia v Košickom kraji. Pri dopravnej nehode zomrelo dieťa

Foto: FB Prezídium Hasičského a záchranného zboru

Pri dopravnej nehode v obci Gemerská Hôrka v okrese Rožňava zahynulo dieťa.

Ako informovala Katarína Križanová z Prezídia Hasičského a záchranného zboru (HaZZ), druhá osoba vo vozidle utrpela zranenia. Požiar, ktorý na mieste vznikol, sa už hasičom podarilo zlikvidovať. 

Hasiči z Rožňavy po príchode na miesto nehody zistili, že ide o dopravnú nehodu jedného motorového vozidla s následným požiarom. Vo vozidle sa nachádzali dvaja ľudia. „Jedna osoba utrpela zranenia rôzneho rozsahu, maloletá osoba utrpela zranenia nezlučiteľné so životom,“ priblížila Križanová. Dodala, že na mieste udalosti zasahovala aj posádka Vrtuľníkovej záchrannej zdravotnej služby.

🔥Dopravná nehoda v Gemerskej Hôrke si vyžiadala život maloletej osoby 😔 Hasiči z Rožňavy momentálne zasahujú pri...

Uverejnil používateľ Prezídium Hasičského a záchranného zboru Utorok 19. mája 2020

 

(TASR)

reklamná správa

NEPLAŤ ZA DONÁŠKU!

Špičková vietnamská kuchyňa priamo k Vašim dverám.

Zistite viac
 

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím