27.10.20

Tragická nehoda pri Košiciach. O život prišiel mladý šofér

foto: FB/Polícia SR - Košický kraj

 AKTUALIZOVANÉ 

Dopravná nehoda, ku ktorej došlo v pondelok (26. 10.) o 17.00 hod. v katastri obce Cestice v okrese Košice-okolie skončila tragicky. O život prišiel 26-ročný muž z okresu Košice-okolie.

Ako informovala hovorkyňa Krajského riaditeľstva PZ v Košiciach Jana Mésarová, podľa doterajších zistení 26-ročný vodič viedol vozidlo značky BMW v smere od obce Mokrance na Buzicu.

reklamná správa

AKCIA NA TENTO TÝŽDEŇ V POTRAVINÁCH KLAS

Výhodnými ponukami sme tento týždeň opäť nešetrili! Pozrite si celú našu akciovú ponuku.

Zistite viac

„Vodič pravdepodobne neprispôsobil rýchlosť jazdy svojim schopnostiam, vlastnostiam vozidla a nákladu, poveternostným podmienkam, stavu a povahe vozovky a iným okolnostiam, ktoré možno predvídať. S vozidlom zišiel z cesty do priekopy a po 30 metroch narazil do stromu, pričom po náraze vozidlo otočilo o 180 stupňov. Pri dopravnej nehode vodič utrpel vážne zranenia, ktorým počas prevozu do nemocnice, žiaľ, podľahol. To, či alkohol alebo iné návykové látky požil nebohý vodič, bude zisťované pri pitve. Na vozidle bola škoda predbežne vyčíslená na 8 000 eur,“ uviedla hovorkyňa.

Polícia v tejto súvislosti začala trestné stíhanie pre prečin usmrtenia. Presná príčina dopravnej nehody a bližšie okolnosti sú predmetom vyšetrovania aj za účasti znalca z odboru cestnej dopravy, ktorý bol na mieste udalosti. 

reklamná správa

Vodári si zaslúžia naše poďakovanie

Časy koronakrízy priniesli aj nové typy hrdinov, ku ktorým bezpochyby patria i vodári.

Zistite viac

Foto: FB/Polícia SR - Košický kraj 

Zaujalo vás niečo vo vašom okolí? Napíšte nám na tipy@kosicednes.sk

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím