23.10.18

Tragická smrť na Sídlisku Ťahanovce

foto: Veronika Janušková

 AKTUALIZOVANÉ 

Smutné ráno zažili v utorok (23. 10.) obyvatelia Hanojskej ulice na Sídlisku Ťahanovce. Na letnej terase v jednom z tamojších pohostinských zariadení totiž našli mladého muža bez známok života.

Telo 31-ročného Atillu objavil pod strieškou na zakrytej terase náhodný okoloidúci ráno okolo siedmej. Okamžite privolal políciu aj záchranárov. „Keď členovia posádky našej sanitky prišli na miesto, muž už nejavil žiadne známky života. Mohli už len konštatovať exitus následkom obesenia,“ povedala nám hovorkyňa košických záchranárov Ľubica Bajerovská. 

reklamná správa

ŠKODA Scala už v predaji!

Objednajte sa na testovaciu jazdu na vozidle ŠKODA Scala v Moris Slovakia na Alejovej 4 v Košiciach.

Zistite viac
 

Pravidelných návštevníkov pohostinstva nečakaný koniec života muža, ktorého dobre poznali, prekvapil a roztrpčil. O tragickej udalosti nechceli hovoriť. Na letnej terase, kde Atillu našli, sa hneď objavila sviečka v kahanci, ktorá im mala ich priateľa pripomínať.

Okolnosti a príčiny tragickej udalosti vyšetruje polícia. „Obhliadajúci lekár predbežne vylúčil cudzie zavinenie a nariadil vykonať pitvu. Polícia v tejto súvislosti začala trestné stíhanie pre prečin usmrtenia. Bližšie informácie k prípadu nie je možné poskytnúť,“ skonštatovala košická policajná hovorkyňa Lenka Ivanová.

reklamná správa

(FER)  

DNES
Zdieľať článok:

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím