17.05.20

Tunel Branisko je opäť uzavretý

Foto: TASR

Kým začiatkom mája Národná diaľničná spoločnosť (NDS) mimoriadne uzatvárala tunel Branisko v noci od 19. do 7. hodiny, od soboty bude uzavretý celý týždeň až do 24. 5. do 22. hodiny.

Diaľničiari tam budú vykonávať pravidelný servis a kontrolu. „Počas pravidelnej jarnej uzávery tunela Branisko vyčistíme ostenie, strop, vozovku a chodníky tunela, hlavnú a štrbinovú kanalizáciu, skontrolujeme požiarny vodovod, vykonáme odborné prehliadky a skúšky elektrotechnických zariadení,“ vysvetlila pre TASR  hovorkyňa Eva Žgravčáková.

Ďalej dodala, že zrealizujú aj servisnú činnosť technologických zariadení v tuneli, čistenie a ošetrenie dverí z nehrdzavejúcej ocele, SOS kabín, osvetlenia či výmenu žiaroviek v hlavnom tunelovom osvetlení.

Doprava bude presmerovaná na súbežné cestné komunikácie,. V tomto prípade budú autá musieť prechádzať cez kopec Branisko.

reklamná správa

NAJČERSTVEJŠIE MÄSO A VÝROBKY V KOŠICIACH

Kvalitu mäsa garantuje náš vlastný bitúnok. Exkluzívne iba v potravinách KLAS.

Zistite viac
 

(TASR, JV)

Čítajte viac: doprava NDS

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím