05.10.17

UPJŠ otvorí v piatok svoje brány

foto: tasr

Univerzita Pavla Jozefa Šafárika (UPJŠ) v Košiciach v spolupráci s odborom školstva Úradu Košického samosprávneho kraja (KSK) otvorí v piatok 6. októbra svoje dvere záujemcom o štúdium. 

V rámci Dňa otvorených dverí získajú odpovede na rozličné otázky o štúdiu, ale aj informácie o prijímacom konaní a termínoch podávania prihlášok na nasledujúci akademický rok. Informovala o tom hovorkyňa UPJŠ Mária Hrehová.    

Program slávnostne otvorí rektor univerzity Pavol Sovák o 8.30 h v budove Sokrates na Mojzesovej ulici. Fakulty UPJŠ - lekárska, prírodovedecká, právnická, filozofická a verejnej správy, ako aj Ústav telesnej výchovy a športu pripravujú pre návštevníkov prezentáciu svojich pracovísk a všetkých akreditovaných študijných programov. Prednášky a ukážky jednotlivých fakúlt čakajú návštevníkov v budovách Sokrates, Platón a Aristoteles na Moyzesovej ulici a v RBL pavilóne na Šrobárovej 2.  

reklamná správa

PRIAMO Z FARMY ZEMPLÍNSKE JASTRABIE

Paradajky, papriky, feferónky, uhorky či zemiaky. Slovenská zelenina exkluzívne v potravinách KLAS.

Zistite viac

„Novinkou v programe Dňa otvorených dverí je prezentácia študentských spolkov Študenti študentom v budove Minerva na Moyzesovej, kde sa predstaví Univerzitná televízia UNI TV, Študentský rozhlas Košice ŠtuRKo, Časopis študentov Filozofickej fakulty Univerzál, Európske združenie študentov práva ELSA, Erasmus Student Network ESN, Spolok medikov mesta Košice, Spolok zubných lekárov, Univerzitné poradenské centrum UNIPOC a Študentská rada vysokých škôl," uviedla Hrehová.

(TASR)

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím