28.10.18

Úspešný 1. jesenný bikertest 2018

Foto: Iveta Vaculová

 AKTUALIZOVANÉ 

Cyklisti si cez víkend mali možnosť zasúťažiť. Šesťdesiat dva pretekárov si v nedeľu zmeralo silu na 1. jesennom bikerteste. 

Zdolávali trasu dlhú 2 300 metrov s prevýšením 200 metrov z Vonkajšieho Červeného brehu na Horný Bankov. 

Túto športovú udalosť organizovali už po siedmykrát spoločne Mestské lesy Košice a Klub turistov Víkend. Cyklisti boli rozdelení do štyroch kategórií podľa veku a pohlavia. Okrem radosti zo zdolania náročnej trasy si účastníci 1. jarného bikertestu mohli porovnať ako sa do jesene zlepšili. Zároveň bol vyhlásený aj „skokan roka“, teda jazdec s najvýznamnejším časovým zlepšením.

Výsledky 1. jesenného bikertestu 2018
V kategórii „A“ (chlapci do 18 rokov vrátane) zvíťazil Jakub Straka s časom 00:11:01, v kategórii „B“ dievčatá do 18 rokov vrátane) si prvé miesto vyjazdila Tamara
Sochanová s časom 00:13:01. V ženskej kategórii prvé miesto získala Natália Tyszová (00:11:52, po bonifikácii 0:11:22), medzi mužmi prvenstvo získal Miroslav Hrabčak (00:10:35, po bonifikácii 00:07:32).
Najstarším účastníkom podujatia bol Tibor Deliman, najmladším Jakub Kováč. Porota udelila ešte ďalšie tri ocenenia - pre najrozvážnejšieho účastníka, ktorým bola Soňa Bradovková, skokanom roka sa stal Vladimír Nemčík. Najúspešnejšou rodinou sa stali Sitášovci.  


Foto: Iveta Vaculová 

(JV)

reklamná správa

AKCIA NA TENTO TÝŽDEŇ V POTRAVINÁCH KLAS

Výhodnými ponukami sme tento týždeň opäť nešetrili! Pozrite si celú našu akciovú ponuku.

Zistite viac

Čítajte viac: cyklistika

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím