02.02.18

V Košiciach sa strieľalo! Zomrela manželka šéfa pobočky NAKA

foto: Robo Hakl

Aktualizované. V jednom z bytov na Čordákovej ulici na Sídlisku KVP prišla dnes skoro ráno o život približne 40-ročná žena. Bola manželkou vysokého policajného funkcionára.

Podľa správy Ministerstva vnútra SR, ktorú nám poskytla košická policajná hovorkyňa Lenka Ivanová, dostala polícia oznámenie o nehybnom tele na medziposchodí bytového domu v skorých ranných hodinách. „Môžeme potvrdiť, že v tomto prípade ide o manželku policajta. V súčasnej dobe prebiehajú na mieste neodkladné a neopakovateľné procesné úkony. Vzhľadom na to, že na mieste činu bola nájdená služobná zbraň, sa prípadom zaoberá Inšpekcia Ministerstva vnútra SR. Vyšetrovateľ začal trestné stíhanie pre trestný čin usmrtenia,“ informuje ministerstvo.

Na mieste činu podľa polície nič nenasvedčuje tomu, že by malo ísť o vraždu. Tejto verzii odporuje aj list na rozlúčku, ktorý našli policajti počas obhliadky. „V tejto chvíli nie je možné poskytnúť žiadne bližšie informácie,“ konštatuje polícia.

Obyvatelia bloku, v ktorom sa tragédia odohrala, sa pre médiá takisto nevyjadrujú. 

reklamná správa

Cestujete? Žiaden stres, na stanici zoženiete všetko!

Prevádzky otvorené i počas sviatkov presvedčia o kvalite. Na stanici nakúpite aj na poslednú chvíľu.

Zistite viac

Ferko
Zdieľať článok:

Má viac ako 21-ročnú novinársku prax. Pracoval v denníku Korzo, Košickom večerníku, týždenníku Markíza, aj denníku Plus 1 deň. Od roku 2014 sa venuje košickým aktualitám a krimi správam ako redaktor KOŠICE:DNES.

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia
0

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím