08.10.19

V Košiciach zhorel autobus MHD

foto: Veronika Janušková

 AKTUALIZOVANÉ 

V utorok krátko pred 15. hodinou začal náhle horieť autobus linky č. 55, ktorý smeroval na Moskovskú ulicu na Sídlisku KVP.

Ako povedal riaditeľ dopravy DPMK Roman Danko, autobus na linke č. 55 počas státia na križovatka Watsonova - B. Němcovej, neďaleko obratiska električiek, začal horieť v motorovej časti.

„Oheň sa rýchlo rozšíril na celý autobus. Našťastie, všetci cestujúci stihli bezpečne vystúpiť a k zraneniam pasažierov nedošlo. V opatere zdravotníkov sú však vodič horiaceho autobusu a jeho kolega, ktorý s ďalším spojom za ním zastavil. Pokúšali sa totiž dvomi hasiacimi prístrojmi vozidlo uhasiť, čo sa im však až do príchodu hasičov nepodarilo. Pri zásahu sa však nadýchali splodinami,“ povedal pre KOŠICE:DNES R. Danko, ktorý tiež skonštatoval, že vozidlo sa už nebude dať opraviť.

Autobus plný ľudí išiel z Furče bez šoféra

Viac k téme

16.09.19
Autobus plný ľudí išiel z Furče bez šoféra

Autobus Solais Urbino 12 Solaris výrobcu Bus & Coach, Bolechowo s číslom 5101 začal v našom meste jazdiť od roku 2003. V ten istý rok bol aj vyrobený.

Príčiny požiaru zatiaľ nie sú známe.

reklamná správa

NEPLAŤ ZA DONÁŠKU!

Špičková vietnamská kuchyňa priamo k Vašim dverám.

Zistite viac

Foto: Veronika Janušková 

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím