13.01.20

V košickom Auparku kradol so špeciálnou taškou

ilustračné foto: Iveta Vaculová

Muž, ktorý si chcel odniesť z parfumérie v košickom Auparku tovar bez zaplatenia, použil na krádež tašku vyloženú hliníkovou fóliou. 

O prípade informovalo mesto Košice na svojej webstránke. Podľa správy na zlodeja upozornili počas jeho úteku z obchodného centra traja ľudia, ktorí kričali „zlodej“. Pred Auparkom sa v tom čase nachádzala hliadka mestských policajtov zo stanice Košice-Juh. 

Podozrivého, ktorý chcel utiecť na bicykli, zadržali. Keďže kládol aktívny odpor, museli pri zadržaní použiť donucovacie prostriedky, teda „hmaty a chvaty“. Muža, ktorý mal pri sebe špeciálne upravenú tašku na kradnutie s hliníkovou fóliou, odovzdali mestskí policajti kolegom zo štátnej polície. Cena ukradnutého tovaru bola predbežne vyčíslená na 280 eur.  

reklamná správa

Audi Majstrovský bonus až do výšky 8 000 eur

Nájdite svoje vysnívané Audi v ponuke Moris Slovakia na Alejovej 4 v Košiciach.

Zistite viac

Čítajte viac: policia kradez

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím