11.07.18

Zomrela po páde z ôsmeho

ilustračné foto: Veronika Janušková

Košických záchranárov dnes krátko pred treťou nadránom volali k prípadu, ktorý sa skončil tragicky.

Na zemi pod blokom na Viedenskej ulici na Sídlisku Ťahanovce totiž ležala zakrvavená žena. „Posádka vozidla zistila, že približne 50-ročná žena utrpela mnohopočetné zranenia, ktoré sú typické pre pád z výšky. Zranenia boli nezlučiteľné so životom,“ povedal nám Juraj Sýkora z Košickej záchranky.

Žena s najväčšou pravdepodobnosťou spadla z ôsmeho poschodia bloku, tam totiž bývala. Či išlo o úmysel, je predmetom policajného vyšetrovania.

reklamná správa

Čítajte viac: smrt

Ferko
Zdieľať článok:

Má viac ako 21-ročnú novinársku prax. Pracoval v denníku Korzo, Košickom večerníku, týždenníku Markíza, aj denníku Plus 1 deň. Od roku 2014 sa venuje košickým aktualitám a krimi správam ako redaktor KOŠICE:DNES.

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím