08.11.18

Fotoglosa: Dočkali sme sa, schody po troch rokoch opravili!

foto: Iveta Vaculová

Tri roky plánovalo mesto Košice opravu schodov od Mestského parku k autobusovej zastávke Jakabov palác. Sťažovali sa obyvatelia, písali sme o nich aj my.

Mesto tri roky tvrdilo, že na opravu (keď sme ho na problém upozornili) nebolo vhodné počasie. Raz bola zima, inokedy teplo. Čo už, s tým treba rátať, keďže sa u nás striedajú štyri ročné obdobia. Až konečne vyšlo slnko aj nad týmito schodmi v pravý čas. Čakalo sa na takýto teplý november, alebo na voľby? Tak či onak - schody konečne vyzerajú, ako majú, a ani Košičania či návštevníci našej metropoly si na nich nepolámu nohy.

reklamná správa

Vargová
Zdieľať článok:

V novinách pracuje od roku 1994. Začala v Korze, pokračovala v Korzári a v auguste 2014 zakotvila v KOŠICE:DNES ako redaktorka spravodajstva a servisu.

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím