12.09.18

Fotoglosa: Netradičný dar

foto: FB dk

Narodeniny oslavuje vari každý. Nie každý sa však uspokojí s kvietkom či fľašou. Na Sídlisku Nad jazerom pripravili kamaráti trochu netradičný dar, ktorý zaujal nielen okoloidúcich, ale aj viac ako stovku komentujúcich na sociálnej sieti. Autíčko s novou „povrchovou“ úpravou oslávenca Rikyho vraj potešilo. Očista netrvala viac ako 15 minút, no jeho majiteľ sa údajne posťažoval, že prečo nemá oblepenú aj strechu.


foto: FB dk

Čítajte viac: kuriozita

Vargová
Zdieľať článok:

V novinách pracuje od roku 1994. Začala v Korze, pokračovala v Korzári a v auguste 2014 zakotvila v KOŠICE:DNES ako redaktorka spravodajstva a servisu.

Newsletter

Prihláste sa na odber newslettra a odoberajte novinky z KOŠICE:DNES

Váš osobný údaj (e-mail) bude spracovaný podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislativy. Stlačením tlačidla dávate súhlas so spracovaním pre zasielanie našich e-mailových noviniek (nové články, reklamné správy) po dobu max. 5 rokov. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť cez tlačítko "odhlásiť sa z newslettra" v každom e-maile.

Diskusia

Používaním stránok KOŠICE:DNES.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.Viac info

súhlasím